سردار شرفی:

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: اقتدار پلیس و احساس امنیت شهروندان در گرو تقویت یگان های امداد است.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار محمد شرفی ،  رئیس پلیس پیشگیری ناجا در دیدار با کارکنان یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر لزوم حفظ هوشیاری، نظم و انضباط که از محورهای اصلی و اساسی ماموریت های پلیسی است، اظهار کرد: بر آنیم تا با ارتقاء نظم، انضباط، حمایت های همه جانبه و تعالی رفتار سازمانی در آینده ای نزدیک شاهد تحول در این یگان های خدمتگزار باشیم.

وی از سیاست های ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت رئیسه ناجا مبنی بر تقویت همه جانبه یگان های امداد سراسر کشور خبر داد  و گفت: اقتدار پلیس و احساس امنیت شهروندان در گرو تقویت یگان های امداد است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با قدردانی از اقدامات کارکنان یگان امداد در پیشگیری از هرگونه جرم و وقایع ناگوار و پوشش امنیتی در ایام محرم افزود: حضور بلادرنگ ماموران یگان امداد در رسیدگی به امدادخواهی مردم اقدامی مجاهدانه است.

وی ادامه داد : خدا را شاکریم که با درایت فرماندهان و مسئولان، تلاش حداکثری کارکنان و همکاری مردم با خدمتگزاران خود در دهه اول محرم شاهد هیچ گونه مورد خاصی نبودیم.

سردار شرفی در پایان انتصاب سرهنگ القاصی مهر را به سمت فرماندهی یگان امداد فاتب تبریک گفت و خاطرنشان کرد: ماموریت یگان امداد در راستای تامین نظم و امنیت مهم و حضور فعالانه گشت های موتوری و خودرویی یگان امداد در سطح شهر نمایشی از اقتدار پلیس و موجب افزایش احساس امنیت بین شهروندان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها