رییس سازمان تبلیغات کشور؛

رییس سازمان تبلیغات کشور گفت: برای حل مسائل و مشکلات جامعه می توان از فرصت مساجد و مجالس وعظ و خطابه استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات کشور در همایش طلایه‌داران فرهنگ دینی و تبلیغ و آیین تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی یزد که در سالن شهیدصدوقی (ره) مسجد حظیره یزد برگزار شد، افزود: روحانیان از فرصت منابر و محافل دینی برای تبیین دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در راستای اجرایی شدن گام دوم انقلاب استفاده کنند.

وی ادامه داد: ترویج ارزش‌های انقلاب‌اسلامی، توجه به نسل جوان و خانواده از اساسی‌ترین موضوع‌هایی است که باید روحانیان و طلاب در طول سال به خصوص در ماه محرم‌ برای تحقق آن بکوشند.

این مسئول با تاکید بر شناخت اهداف دشمنان و هجمه فرهنگی آنها علیه انقلاب تصریح کرد: دشمن کانون خانواده را هدف حملات خود قرار داده بنا بر این باید از مساجد و منابر برای خنثی سازی هجمه دشمن و گفتمان‌سازی و اجرای ابعاد بیانه گام دوم انقلاب بهره گرفت.

قمی تصریح کرد: برای حل مسائل و مشکلات جامعه می توان از فرصت مساجد و مجالس وعظ و خطابه استفاده و با نقشه راه فرهنگی مدون در مسیر تحقق اهداف نظام اقدام کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: مردم به مبلغان دینی اعتماد دارند و باید از این اعتماد برای ساماندهی مسائل فرهنگی و خدمت به مردم، کشور و جوانان استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها