موج

محسنی بندپی:

استاندار تهران گفت: احداث ایستگاه مترو در شهر قیامدشت برای جابه جایی مردم این منطقه را در شورای ترافیک استان تهران پیگیری و عملیاتی خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج،  انوشیروان محسنی بندپی ،  استاندار تهران ظهر شنبه (2 شهریور) در آیین افتتاحیه پروژهش های عمرانی قیامدشت گفت: دولت‌های بعد از انقلاب همواره از پشتوانه مردمی برخوردار بودند و این به منزله سرمایه بی‌نظیر برای دولت‌ها است.

وی ادامه داد: هفته دولت فرصتی برای تجدید عهد دولتمردان با مردمی است که همواره در روزهای سخت پای نظام ایستاده‌اند. شهدای هفته دولت الگو و اسوه برای انجام خدمت بی‌منت برای کارگزاران محسوب می‌شوند.

محسنی بندپی افزود: برنامه‌های ارائه شده از سوی شهرداری قیامدشت بیانگر این است که این شهر در مدت زمان اندک در مسیر توسعه قرار گرفته است.

وی یادآور شد: احداث ایستگاه مترو در شهر قیامدشت برای جابه جایی مردم این منطقه را در شورای ترافیک استان تهران پیگیری و عملیاتی خواهیم کرد.

استاندار تهران گفت: سیاست دولت مبنی بر عدم گسترش سازمانی و ساختاری ادارات دولتی در بخش‌ها است اما میتوان مراکزی که استقرار شان لازمه کاهش آسیبهای اجتماعی است را مطالبه کرد.

وی خاطر نشان کرد: تسلط بر حوزه سرزمینی و رفع اختلافات حریم شهر قیامدشت با شهرداری تهران حق حاکمیتی مسئولین اجرایی قیامدشت است و این حق را از شهرداری تهران مطالبه می کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خسته نباشیدواقعا!!
    متروشهرستان قرچک ورامین روافتتاح کردیدحالانوبت قیامدشت!!!!!!
    یسری به اونجابزنید۱۰ده سال پیش کلنگش روزدیداماهیچ خبری نیست بیخیالش شدید!!!!!
    فکرکنیدمنزل خودتونم اونجاست انقدرتبعیض آخه ه ه ه ه

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها