سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت گفت: یک سارق لوازم خودرو با 25 فقره سرقت دستگیر و از مخفیگاه متهم به ارزش یک میلیارد ریال اموال سرقتی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ دوستعلی جلیلیان ،  سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت  در توضیح این خبر گفت: با وقوع چند فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده سرکلانتری به ویژه در خیابان های یاخچی آباد ، هزار دستگاه ، خیابان تختی و خیابان دستواره شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط یک سارق انجام می شود و متهم با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری با پلاک مخدوش لوازم داخل خودروها را سرقت می کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با افزایش گشت های انتظامی ، مخفیگاه متهم در محدوده سرکلانتری شناسایی شد، ادامه داد: با هماهنگی قضائی متهم در مخفیگاهش توسط ماموران کلانتری 130 نازی آباد دستگیر و تعدادی اموال مسروقه از قبیل باند و ضبط، باطری و غیره از همان محل کشف شد.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: متهم در بازجوئی های پلیسی به 25 فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شد و تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی شده اند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را یک میلیارد ریال برآورده کرده اند.