رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: قاچاقچی مواد مخدر که 96 کیلو 200 گرم تریاک را در صندوق عقب خودرو جاسازی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ محمد بخشنده ، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت درخصوص این خبر اظهار کرد: با پیگیری شبانه روز ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت، اقدامات مشکوک یکی از قاچاقچیان با سابقه درخصوص فعالیت های مجرمانه در زمینه قاچاق موادمخدر زیر نظر گرفته شده و پرده از روش و تکنیک کاری او برداشته شد.

این مقام انتظامی، عنوان داشت: با رصد اقدامات این متهم مشخص شد نامبرده با عزیمت به یکی از شهرستان های جنوبی کشور، مقادیری موادمخدر تهیه و در صدد است در فرصتی مناسب آن را با خودرو سواری از محورهای اصفهان و قم به تهران منتقل کند.

وی افزود: با احراز اطلاعلات تکمیلی و مشخص شدن مسیر حرکتی متهم، تیمی از ماموران پلیس پایتخت و پلیس شهرستان قم، به محل مناسبی از گذرگاه متهم اعزام و به موازات آن نیز هماهنگی های قضایی برای توقیف وی از مرجع قضایی دریافت شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، بیان داشت: با استقرار نیروها و ایجاد مواضع محافظتی شمارش معکوس برای دستگیری متهم آغاز شد و متهم تحت تعقیب قرار گرفت و پس از یک تعقیب و گریز طولانی در محدوده شهرستان قم دستگیر شد.

سرهنگ بخشنده، در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به پلیس مبارزه با شهرستان قم منتقل شد در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده راهی زندان شد.

گفتنی است، در بازرسی از خودروی وی، 96 کیلو 200 گرم تریاک که در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.