معاون توسعه و پیش‌ بینی هواشناسی مازندران گفت: تا اوایل هفته آینده انتظار داریم جو نسبتا پایداری حاکم باشد و آسمان مازندران صاف تا نیمه‌ ابری بوده که در برخی مناطق همراه با افزایش ابر پیش‌ بینی می‌ شود.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد اسدی، معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران درخصوص پیش بینی هوای مازندران گفت: روز گذشته (21 مرداد) شاهد بارش‌های پراکنده در آسمان مازندران بودیم که بیشترین بارش از سوادکوه با پنج میلی‌متر گزارش شده است.

وی افزود: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته از ساری، قائم‌شهر و آمل با 31 درجه و کمینه دما نیز از آلاشت و بلده با 12 درجه سانتی‌گراد بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: امروز به‌دلیل استقرار جریانات شمالی شاهد افزایش ابر و بارش‌های پراکنده به‌ویژه در کوهپایه‌ها و دامنه‌های مازندران هستیم.

اسدی تصریح کرد: تا اوایل هفته آینده انتظار داریم جو نسبتا پایداری حاکم باشد و آسمان مازندران صاف تا نیمه‌ ابری بوده که در برخی مناطق همراه با افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: توصیه ما به کشاورزان مازندران این است نسبت به برداشت محصولات رسیده برنامه‌ریزی کنند.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران طی روزهای آینده  عمدتاً به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود و برای شنا مناسب نیست.