رییس سازمان سمپاد گفت: نتایج آزمون سمپاد پایه هفتم اعلام شده و پایه دهم پایان هفته اعلام می شود.متقاضیان برای آگاهی از نتایج به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه کنند.

فاطمه مهاجرانی در گفتگو با خبرنگار آموزش خبرگزاری موج، در رابطه با اعلام نتایج آزمون سمپاد پایه های هفتم و دهم گفت: نتایج آزمون سمپاد پایه هفتم که دقایقی قبل اعلام شد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه hoosh.medu.ir از نتایج نهایی آزمون این پایه آگاه شوند .

رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در ادامه خاطر نشان کرد: اما نتایج آزمون پایه دهم سمپاد، آخر هفته جاری اعلام خواهد شد که شرکت‌کنندگان این آزمون هم می توانند به همان نشانی مراجعه و از اعلام نتایج آگاه شوند.

مهاجرانی در ادامه تصریح کرد : نکته قابل توجهی که مردم باید درنظر داشته باشند، این است که امسال آزمون پایه دهم سمپاد و نمونه دولتی با هم برگزار شد و تا زمانی که نتایج این دو آزمون اعلام نشود، امکان اطلاع رسانی وجود ندارد. لذا مردم مستحضر باشند که در آزمون پایه دهم همه موضوع اعلام نتایج دست ما نیست و بخشی از آن به ما مربوط بود. با این وجود همان قسمتی که مربوط به ما در سازمان سمپاد بوده، آماده اطلاع رسانی است و منتظریم بخش هایی که به دیگر سازمان ها مربوط می شود، آماده شود تا انشالله پایان هفته نتایج را به استحضار مردم برسانیم.

لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان می توانند از روز شنبه 24 شهریور جهت ثبت نام به مدارسی که در مرحله ثبت نام انتخاب کرده اند مراجعه کنند.