موج

زهرا نژاد بهرام:

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید به شهرداری اجازه دهیم تا حرفهایش را بزند تا افکار عمومی متوجه شود که ایرادات گرفته شده از سوی حسابرس بر طرف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، در صد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران حسن رسولی ،  خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به گزارش زارعلی مدیرکل مالی شهرداری تهران اظهار کرد: در کمیسیون برنامه و بودجه که پیش جلسه شورا محسوب می شود این توضیحات و مستندات از سوی آقای زارعلی ارایه شده است.

وی افزود: برخی از مواد این گزارش خاج از دوره قرارداد شورا با حسابرس ارایه شده است.

حسن رسولی ادامه داد: عملا امکان بررسی مجدد این گزارشات وجود ندارد مگر اینکه مجدد با حسابرس قراردادی بسته شود.

وی گفت به نظر می رسد باید این گزارشها ارایه اش متوقف شود و یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه بیایند و گزارش خاتمه‌ای را بگویند.

در این لحظه زهرا نژاد بهرام در واکنش به پیشنهاد حسن رسولی مبنی بر توقف ارائه گزارش از سوی شهرداری تهران گفت: این کار منطقی نیست.

وی ادامه داد: گزارشی از سوی حسابرس ارایه شده است و ذهن مردم و شهروندان نسبت به عملکرد شهرداری مخدوش شده است و در حال حاضر فکر میکند چه تخلفاتی در شهرداری رخ می دهد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید به شهرداری اجازه دهیم تا حرفهایش را بزند تا افکار عمومی متوجه شود که ایرادات گرفته شده از سوی حسابرس بر طرف شده است.

مجید فراهانی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران هم در واکنش به ارائه پاسخ از سوی شهرداری تهران گفت: برخی از موارد ارایه شده از دی ماه سال گذشته تا امروز جدید بوده و تا امروز مطرح نشده است.

وی افزود: البته برخی از این پاسخ ها در گذشته مطرح شده و حتی حسابرس آنها را نپذیرفته است پس این گزارش هم حرفهای تازه دارد و هم حرفهای قدیمی.

سرانجام با رأی گیری مجدد به مدت نیم ساعت جلسه شورا تمدید شد و قرار شد تا ساعت ۱۲ زارعلی نماینده شهرداری تهران اجازه داشته باشد که گزارش خود را ارائه کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها