موج

هاشمی مطرح کرد؛

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت اظهار کرد: در ماه‌های مرداد و شهریور سال جاری ادارات کل استان‌ها اجازه دریافت اسناد مازاد بر بودجه یک دوازدهم را در بخش دولتی بدون رعایت سقف دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد هاشمی، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران درباره خبر نقل شده از سوی سعید نمکی مبنی بر برداشتن سقف بیمه‌ها برای ٢ ماه، گفت: وزیر بهداشت بر مدیریت منابع و مصارف توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور تاکید کرده و دستور داد با حفظ کمیت و کیفیت خدمات مطلوب به بیمه شدگان و ایجاد ساز و کارهای تشویقی برای اجرای برنامه‌های مرتبط از جمله عملیاتی کردن راهنماهای بالینی، در ماه‌های مرداد و شهریور سال جاری ادارات کل استان‌ها اجازه دریافت اسناد مازاد بر بودجه یک دوازدهم را در بخش دولتی بدون رعایت سقف داشته باشند. در این مدت دانشگاه‌های علوم پزشکی مکلفند با استفاده از ساز و کارهای علمی نسبت به منطقی‌سازی هزینه‌ها اقدام کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی بیان کرد: البته پذیرش اسناد مذکور در ۴ ماهه اول سال ۹۸ فقط با رعایت سقف یک دوازدهم انجام می‌شود.

هاشمی اظهار داشت: همچنان رعایت بودجه مصوب برای سال ۹۸ مبتنی بر بند (ت) ماده ۷ قانون برنامه ششم توسعه مورد تاکید است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها