فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مرد سالخورده ای که ناراحتی اعصاب و روان داشته و دارو مصرف می‎کرده، در زاهدان با یک قبضه چاقو سر همسر ۶۱ ساله‌اش را برید.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان درباره جزئیات این خبر گفت: در یکی از خیابان‌های زاهدان قتل زنی سالخورده به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد که بلافاصله تیم بررسی صحنه قتل پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صحنه این جنایت مشخص شد مردی ۶۲ ساله با یک قبضه چاقو سر همسر ۶۱ ساله‌اش را بریده و در گوشه‌ای از منزل نشسته و گریه می‌کند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پسر ۳۲ ساله این زوج سالخورده که موضوع را به پلیس گزارش کرده بود اعلام داشت زمانی که برای سرکشی از والدین به منزل پدری مراجعه کردم با این صحنه هولناک مواجهه شدم و موضوع را به پلیس گزارش کردم.

وی بیان کرد: در ادامه تحقیقات از فرزند این زوج سالخورده مشخص شد پدرش ناراحتی اعصاب و روان داشته و مدت هاست که دارو مصرف می کرده است.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات در این رابطه خاطر نشان کرد: متهم به قتل پس از بازجویی‌های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی دادسرا شد.