رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی ،  رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی جاده های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است.

وی افزود: از لحاظ جوی نیز برخی از مقاطع محورهای مازندران شاهد بارش باران هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای استان هستیم که در همین زمینه بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در دستور کار قرار دارد.

این مسؤول با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان روز جمعه، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت نیز از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه در محور هراز ممنوع خواهد بود.

قدمی یادآور شد: بحث اعمال محدودیت مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر نیز با توجه به تردد بومیان و مسافران در دستور کار قرار دارد که این محدودیت روزهای جمعه و پایان تعطیلات اعمال می‌شود.

وی با اعلام اینکه از امروز گشت کنترل نامحسوس پلیس راه و راهور به‌صورت همزمان با سراسر کشور فعال می‌شود و بیش از ۲۰ خودرو به این گشت اضافه خواهد شد، خاطرنشان کرد: این خودروها در شکار تخلفات حادثه‌ساز بوده و اقدام به برخورد بدون اغماض در سطح استان می‌کنند.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: فصل تابستان است و شاهد حضور مسافران تابستانی در استان هستیم که ضرورت دارد با توجه به توصیه‌ها سفر خوشی را برای خود و خانواده رقم زنند.