فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز از ساعت ۲۱ امشب الی ۵ بامداد روز سه‌شنبه از محدوده مشاء به سمت شمال مسدود است.

به گزارش خبرگزاری موج، سیاوش محمدی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران ، درباره مسدود شدن جاده هراز گفت: محور هراز از ساعت ۲۱ امشب الی ۵ بامداد روز سه‌شنبه از محدوده مشاء به سمت شمال مسدود است و هم‌وطنان می‌توانند از محور چالوس و فیروزکوه به شمال کشور تردد کنند.

وی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، گفت: هم‌اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و پرحجم است و خودروها به‌مرور در حال عبور از این محور مهم مواصلاتی کشور هستند.

محبی افزود: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور فیروزکوه سنگین و پرحجم است و مشکلی در خصوص عبور و مرور وسایل نقلیه از این محور وجود ندارد.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان رخ نداده، بیان کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم به سمت شمال، نیمه سنگین و روان است و خودروها به سهولت در حال عبور از این محورها هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هم‌وطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، مدیریت زمان سفر، فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز و استراحت کافی قبل و در حین مسافرت می‌توانند سفری بدون خطر را سپری کنند.