موج

راکبان یک دستگاه موتورسیکلت که اقدام به شرب‌ خمر کرده و آینه‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان تهرانسر را تخریب کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، 30 دقیقه بامداد امروز (23 تیر) درپی تماس تعدادی از شهروندان با پلیس 110 مبنی بر اینکه راکبان دو دستگاه موتورسیکلت اقدام به تخریب تعدادی خودرو در بلوار اصلی تهرانسر کردند، به سرعت عوامل عملیات کلانتری 150 تهرانسر به همراه واحدهای گشتی برای دستگیری وارد عمل شده و پس از 30 دقیقه جست‌وجو و گشت‌زنی هدفمند در محدود خیابان نهم تهرانسر این موتورسواران رؤیت شدند.

در ادامه دو دستگاه موتورسیکلت گشتی مأموران انتظامی اقدام به تعقیب و گریز با این افراد کرده و پس از حدود 20 دقیقه تعقیب و گریز موفق به توقیف یکی از موتورسیکلت‌ها و بازداشت راکب و سرنشین آن شدند.

متهمان 19 و 20 ساله این پرونده به کلانتری انتقال یافته و بعد از انجام آزمایشات اولیه مشخص شد این افراد اقدام به شرب‌ خمر کرده و به جهت تفریح آینه‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان را با استفاده از ضربات مشت تخریب کرده‌اند.

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ رئیس کلانتری 150 تهرانسر با اعلام این خبرگفت: با مقام قضایی هماهنگی صورت گرفت و دستور بازداشت این دو نفر صادر شد.

وی از تمام شهروندانی که شب گذشته خودروی آنها در محدوده تهرانسر تخریب شده است، درخواست کرد برای طرح شکایت به کلانتری 150 تهرانسر مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها