موج

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان این‌که شرایط کیفیت زندگی در ناحیه ۳ منطقه ۱۹ باید بهبود یابد، گفت: شهرداری تهران می‌بایست نسبت به ساماندهی مشاغل مزاحم اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری موج، زهرا نژادبهرام ،  عضو هیات رییسه شورای شهر تهران صبح امروز (23 تیر) در تذکری نسبت به وضعیت محله خلازیر در منطقه ۱۹ اظهار کرد: ساماندهی فضاهای بی‌دفاع شهری و همچنین ساماندهی مشاغل مزاحم و یا دارای آلایندگی از جمله وظایف شهرداری‌ها است.

وی با بیان این‌که ناحیه ۳ منطقه ۱۹ شامل چهار محله است، گفت: حدود ۵۰ درصد زمین‌های این ناحیه وقفی است و ۳۷ کوره آجرپزی در آن وجود دارد که تنها هشت کوره ساماندهی شده است، متاسفانه مابقی کوره‌ها رها شده و فضای ناامنی را برای منطقه ایجاد کرده است به گونه‌ای که دادستانی برای ساماندهی این زمین‌ها وارد شده است.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان این‌که خلازیر به قطب ضایعات تجاری بدل شده و دادستانی نیز برای شهرداری تهران وظیفه‌ای در راستای شناسنامه‌دار کردن این مکان تا خردادماه در نظر گرفته بود، ادامه داد: به رغم پیگیری‌هایی که در راستای ساماندهی و تعیین تکلیف محور خلازیر انجام شده، اما شاهدیم نه تنها این زمین‌ها تعیین تکلیف نشده ، بلکه رها شده است.

وی با بیان این‌که شرایط کیفیت زندگی در ناحیه ۳ منطقه ۱۹ باید بهبود یابد، گفت: شهرداری تهران می‌بایست نسبت به ساماندهی مشاغل مزاحم اقدام کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها