الهام فخاری:

عضو شورای شهر تهران گفت: با توجه به چندجانبه بودن پیامدهای اجتماعی و ضرورت‌های سلامت شهری لازم است شهرداری در خصوص عدم تحول در نظام مدیریت پسماند توضیح ارائه دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، الهام فخاری ، عضو شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری تهران گفت: به شهرداری تهران متذکر می‌شود که بازنگری و بهبود مدیریت پسماند که از جمله مسأله‌های کلیدی مدیریت شهری ابرکلانشهر تهران به شمار می‌رود، اقدام کنند چرا که این مسأله همچنان دچار توقف و تعلیق است.

وی افزود: وضعیت پسماند نه تنها مسأله زیست محیطی است بلکه خدماتی و اجتماعی است و بی‌توجهی به اصلاح نظام مدیریت پسماند تهران به وضعیت شهرستان‌ها، شهرها و روستاهای پایتخت هم آسیب رسانده است.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: نظام مدیریت پسماند هنوز نه در سامانه‌های برخط و پورتال و نه در کسب و کارهای مجازی و نه در فرایند عملیات شهری تحول‌یافته است و سامانه‌های تبلیغاتی و آموزشی نیز در این زمینه ایجاد نشده است. البته فقط در خصوص قیمت‌های فی‌مابین کارفرما (شهرداری و پیمانکاران) اصلاح صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به چندجانبه بودن پیامدهای اجتماعی و ضرورت‌های سلامت شهری لازم است شهرداری در خصوص عدم تحول در نظام مدیریت پسماند توضیح ارائه دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها