موج

آیت الله رئیسی:

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر اینکه گروه‌های کارشناسی امنیتی و قضایی ساعت ها بر روی این پرونده کار کرده‌اند و هنوز هم ادامه دارد، گفت: فعالان محیط زیستی باید منتظر نظر قاضی باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس قوه قضاییه در نشست صمیمی با تعدادی از فعالان محیط زیستی پس از استماع نظرات 22 نفر از شرکت کنندگان در این نشست به ایراد سخنرانی پرداخت.

رئیسی در بخشی از سخنان خود در واکنش به اظهارات یکی از فعالان محیط زیستی در خصوص متهمان به جاسوسی در پوشش محیط زیست که با توجه به شناخت خود در محیط کار و دانشگاه آنها را مبرای از این اتهام می‌دانست گفت: اینکه این پرونده در سازمان محیط زیست و بین فعالان مطرح می‌شود که در دانشگاه یا موسسه‌ای این افراد را می شناختید، شما در این حیطه می توانید شناخت آن را بگویید اما بگذارید در حوزه امنیتی و قضایی متخصصان و قاضی اظهار نظر کند.

رئیس قوه‌قضاییه با اشاره به اینکه اظهارنظر نهایی باید توسط دستگاه قضایی صورت بگیرد مجدداً از فعالان محیط زیستی خواست که در حیطه فعالیت خودشان نسبت به آن اظهار نظر کنند اما اینکه قسم بخورند که اینها بی گناه بودند را به عهده قاضی بگذارند.

رئیسی با تأکید بر اینکه گروه‌های کارشناسی امنیتی و قضایی ساعت ها بر روی این پرونده کار کرده‌اند و هنوز هم ادامه دارد تصریح کرد: فعالان محیط زیستی باید منتظر نظر قاضی باشند.

وی خطاب به فعالان محیط زیستی گفت: شما از همه زوایای زندگی این افراد مطلع نیستید و به همین دلیل همه ما باید منتظر نظر دادگاه در این خصوص بمانیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها