موج

محسن هاشمی:

رئیس شورای شهر تهران گفت: تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است و مردم نگران نباشند و به طور قطع آب به سفره‌های تهران تزریق خواهد شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج،  محسن هاشمی ،  رئیس شورای اسلامی شهر تهران ظهر چهارشنبه (19 تیر) در حاشیه بازدید از تصفیه‌خانه فیروز بهرام درباره نگرانی بابت فرونشست زمین در تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است و مردم نگران نباشند و به طور قطع آب به سفره‌های تهران تزریق خواهد شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

هاشمی ادامه داد: روند ساخت و تکمیل این تصفیه‌خانه به‌خوبی در حال انجام است و از آنجایی که اعتبارات پولی آن به فاینانس خارجی متصل است، مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به لزوم ایجاد تصفیه‌خانه‌های محلی اظهار کرد: ۱۲ تصفیه‌خانه باید در شهر تهران ایجاد شود که لازم است جانمایی‌های آن انجام شود چرا که موضوع آب تهران یکی از دغدغه های شورای شهر است و اهمیت زیادی دارد و از مسئولان شرکت آب و فاضلاب به صورت مداوم در خصوص وضعیت آب گزارش می‌گیریم و در حال حاضر ۳ کمیسیون از شورای شهر درگیر این مسئله هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    تیم شورای شهر فعلی حداقل 2 سال است که انتخاب شده است. ماجرای فرونشستها هم چند سالیست که مطرح شده، با این وجود تیم فعلی و همچنین تیم قبلی شورای شهر کوچکترین اقدام عملیاتی و اجرایی در این خصوص تا کنون انجام نداده است اما همچنان در خصوص تزریق آب در آینده به سفره های آب زیرزمینی تهران، به مردم وعده می دهد.
    در فارسی ضرب المثلی هست که میگوید:
    بزک نمیر بهار میاد...

  • پاسخ

    در فروشگاه شهروند برنج هندی را بنام ایرانی فروختن خود تامین کننده برنج اعتراف کرد برنج هندی بوده بعد کی بود گفت نه مخلوط بوده روز روشن دزد اعتراف می کند بعد ایشان می گوید نه ...حالا هم نگران حرف شما هستیم و بس..

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها