سالاری در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) :

در اولین روز از هفته تأمین اجتماعی پرسنل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی تجدید پیمان کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، در اولین روز از هفته تأمین اجتماعی پرسنل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی تجدید پیمان کردند.

مصطفی سالاری  در این مراسم با تصریح بر این نکته که خدمت به محرومان از آرمان‌های نظام اسلامی و بزرگترین افتخار سازمان تأمین اجتماعی است، ادامه داد: رسالت اصلی سازمان تأمین اجتماعی خدمت به جامعه شریف کارگری است و از بدو پیروزی انقلاب خدمت شایسته به این عزیزان از سیاست‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی بوده است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی  افزود: 42 میلیون نفر از اقشار مختلف جامعه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند و 3 میلیون و 200 هزار نفر از این افراد مستمری بگیران هستند که معیشت آنان وابسته به سازمان تأمین اجتماعی است. از خداوند متعال می‌خواهیم که توفیق خدمت شایسته به جامعه شریف تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را به ما بدهد.

وی  با بیان اینکه امانتداری اموال جامعه تحت پوشش و حفظ حقوق و دارایی بیمه شدگان و بازنشستگان مهمترین مسئولیت سازمان تأمین اجتماعی است، گفت: بایستی مدیریت منابع این سازمان به درستی انجام شود تا امکان ایفای تعهدات در قبال جامعه تحت پوشش در دراز مدت فراهم شود.

سالاری در پایان گفت: امروز در حرم مطهر حضرت امام (ره) با بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید پیمان می‌کنیم که برای خدمت رسانی شایسته به جامعه کارگری از تمامی ظرفیت‌ها به درستی استفاده کنیم.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در خاتمه سخنانش گفت: سازمان تأمین اجتماعی وظیفه حساس و مهمی بر عهده دارد و در شرایط خاصی که امروز در کشور ما ایجاد شده است، وظیفه ما سنگین‌تر است. ما برای وصول منابع و دریافت حق بیمه از واحدهای تولیدی نهایت همکاری را به عمل می‌آوریم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها