مأموران شهرداری غرب تهران در حین کار جسد مثله شده زنی میانسال را کشف و مراتب را به پلیس گزارش کردند.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری موج ، نیمه شب دوشنبه 17 تیرماه مأموران شهرداری غرب تهران در حین کار جسد مثله شده زنی میانسال  را کشف و مراتب را به پلیس 110  گزارش کردند.

بر اساس این خبر  ماموران شهرداری مراتب این اتفاق را به پلیس گزارش کرده و در ادامه ، بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان این فاجعه و کشف جسد زنی بی هویت در منطقه تهرانسر قرار می گیرد. 
بر اساس اظهارات پلیس به دستور بازپرس کشیک قتل تحقیقات آغاز و در بررسی و بازجویی از مأموران شهرداری حاضر در محل همگی آنها اذعان میدارند که هنگام انجام وظیفه روتین و همیشگی خود که نظافت یکی از خیابانهای منطقه تهرانسر بوده ، با کیسه‌های نایلونی از جمله کیسه ای که جسد زن مقتول در آن کشف شده برخورد کرده اند. اما در حین جابجایی متوجه ریزش قطرات مایعی از کیسه شده اند که در رصد و ارزیابی دقیق تر برای آنها مسجل شده که مایعی که از کیسه پلاستیکی به بیرون نشت میکند خون است.
در ادامه ماموران شهرداری از روی کنجکاوی اقدام به گشودن گره های کیسه میکنند که با جسد قطعه قطعه شده خانمی میانسال مواجه گشته و فوراً  پلیس را در جریان جزییات این قتل قرار میدهند و از آن لحظه پلیس به واسطه اهمیت موضوع اقدامات قانونی را پی میگیرد و رمز گشایی از این قتل را به جریان می اندازد.
بر اساس گزارش موج  پس از تشکیل پرونده مقدماتی، به دستور بازپرس جسد زن مقتول با هدف تعیین هویت و اقدامات قانونی دیگر به پزشکی قانونی تهران بزرگ منتقل و ماموران پلیس اگاهی پایتخت مسئول پیگیری این پرونده و رمز گشایی از راز این قتل شده اند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها