معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا به‌دلیل عبور موج ناپایدار از روی نوار شمالی کشور گاهی افزایش ابر همراه با رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده و وزش باد در این استان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد اسدی، معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران درباره وضعیت آب و هوای مازندران گفت: اواخر امروز (18 تیر) شاهد افزایش ابر همراه با رگبارهای پراکنده و وزش باد در آسمان مازندران خواهیم بود.

وی افزود: فردا به‌دلیل عبور موج ناپایدار از روی نوار شمالی کشور گاهی افزایش ابر همراه با رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده و وزش باد خواهیم بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: روزهای پنج‌شنبه و جمعه عمدتا آسمانی صاف تا نیمه‌ابری و اوایل هفته آینده به‌دلیل عبور متناوب امواج ناپایدار و شکل‌گیری جریانات شمالی انتظار داریم به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و شب شاهد افزایش ابر و وزش باد همراه رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده و وزش باد در استان باشیم.

اسدی درباره وضعیت دمای هوای مازندران، بیان کرد: روزهای پیش رو نوسانات دمایی چندانی نداریم که چندان قابل ملاحظه نیست.

وی یادآور شد: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته از ساری با 32  درجه و کمینه دمای هوا از بلده با 13 درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران امروز به‌صورت موج کوتاه پیش‌بینی می‌شود که شنا در محدوده طرح رعایت نکات ایمنی و با رعایت نکات ایمنی خواهد بود.