مدیر کل روابط عمومی قوه قضائیه گفت: آیت الله رئیسی ۱۹ تیرماه جاری به همراه جمعی از مسئولان عالی قضائی جهت بررسی مسائل و مشکلات قضائی و حقوقی استان و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضائی به استان مرکزی سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله رئیسی ، رئیس قوه قضائیه در رأس یک هیئت عالی قضائی، فردا (19 تیر) به استان مرکزی سفر خواهد کرد.

محمدرضا شهریاری مدیر کل روابط عمومی قوه قضائیه در این باره اظهار کرد: آیت الله رئیسی در سلسله سفر‌های استانی خود روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه جاری به همراه جمعی از مسئولان عالی قضائی جهت بررسی مسائل و مشکلات قضائی و حقوقی استان و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضائی به استان مرکزی سفر می‌کند.

مدیر کل روابط عمومی قوه قضائیه ، دیدار رئیس قوه قضائیه با خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم، علما، روحانیون و اساتید دانشگاه‌ها و نخبگان را از دیگر برنامه‌های این سفر عنوان کرد.

حضور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای اداری استان نیز در دستور کار این سفر قرار دارد و در پایان این سفر یک روزه، رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای قضائی استان شرکت کرده و مسائل قضائی استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.