موج

محسن هاشمی خبر داد؛

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دیشب مهلت ثبت‌نام در انتخابات شورایاریها به پایان رسید و نزدیک به ۱۲ هزار نفر در این انتخابات ثبت‌نام کردند و زنان سهم ۲۵ درصدی نامزدها را دراختیار داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا (16 تیر) درباره انتخابات شورایاری ها اظهار کرد: همان‌طور که مطلع هستید شب گذشته مهلت ثبت‌نام در انتخابات شورایاریها به پایان رسید و نزدیک به ۱۲ هزار نفر در این انتخابات ثبت‌نام کردند. در این مشارکت زنان ۲۵ درصد شرکت‌کنندگان بودند.

وی افزود: افراد زیر ۴۰ سال در این انتخابات ۴۰ درصد و زیر ۳۰ ساله‌ها ۱۴ درصد شرکت‌کنندگان بوده‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: برخلاف آنها حرفهایی که زدند سعی شده است حوزه‌های انتخاباتی در مساجد و مدارس باشد البته برخی از مساجد و مدارس اماکن برگزاری انتخابات را نداشته‌اند.

وی گفت: این انتخابات الکترونیکی برگزار خواهد شد و این اقدام به درخواست وزارت کشور بوده است زیرا دستگاه‌ها خریداری شده و قرار است این دستگاه‌ها آزمایش شوند.

هاشمی افزود: هیأت اجرایی در وزارت کشور و شهرداری با هم هماهنگ شده و این انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و می‌تواند برای انتخابات آتی تجربه خوبی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها