موج

محمد سالاری متذکر شد؛

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما در مواجه با شهروندان در می‌یابیم که انها اطلاعاتی خاصی از انتخابات شورایاری ها ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد سالاری عضو شورای اسلامی شهر تهران در صد و پنجاه و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: تذکر من درباره موضوع انتخابات شورایاریها  است.

عضو شورای شهر تهران گفت: چهار دوره از فعالیت این نهاد سپری شده است و در آستانه پنجمین دوره آن هستیم و همه پیش‌بینی‌های لازم شده است.

وی افزود: اما نگرانی وجود دارد که به دلیل ورود برخی نهادهای نظارتی و اشکالاتی که به لحاظ قانونی می‌گیرند نحوه برنامه‌ریزی انتخابات را کم کرده است.

سالاری گفت: همین امر باعث شده استقبال شهروندان کم بوده و نشده است اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص انجام شود در صورتی که در سایر انتخابات از چند ماه قبل شهروندان درگیر می‌شوند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: این در حالی است که در مواجه با شهروندان در می‌یابیم که اطلاعاتی خاصی از این انتخابات ندارند.

وی گفت: از شما و اعضای شورا و شهردار تهران می‌خواهم که با توجه به اهمیت این نهاد (شورایاری‌ها) مدت زمان مهلت ثبت‌نام را افزایش دهید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها