در پی شکایت بازیگر سینما و تلویزیون به پلیس فتا؛

رئیس پلیس فتا پایتخت ، گفت: در پی رسیدگی به شکایت بازیگر مطرح سینما و تلویزیون مبنی بر نشر اکاذیب، توهین و افترا علیه وی در یک صفحه اینستاگرامی، مدیر صفحه بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ تورج کاظمی ، گفت: اواخر ماه گذشته یکی از بازیگران مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون، با مراجعه به پلیس فتا  پایتخت، در خصوص نشر اکاذیب، توهین و افترا توسط یک صفحه اینستاگرامی با هویت نامشخص، علیه این بازیگر، ابراز شکایت کرد.

رئیس پلیس فتا پایتخت در ادامه افزود: این بازیگر مطرح کشور، در شکایت خود عنوان داشت که حدود یکسال است فردی ناشناس توسط این صفحه که یکصد هزار فالوور دارد، با درج مطالب نامناسب، وی را مورد آسیب روانی قرار داده است و پرونده در اختیار کارشناسان این پلیس قرار گرفته و در کمترین زمان ممکن متهم پرونده که مردی ۳۰ ساله بود، با اقدامات فنی در محدوده شمال تهران شناسایی و پس هماهنگی با مرجع قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی اضافه کرد: متهم در تحقیقات انجام شده ضمن اعتراف به جرم خود اظهار داشت که این اقدام را برای افزایش مخاطب در صفحه خود و همچنین به خاطر کینه‌ای که از این بازیگر مطرح دارد، انجام داده است.با اعتراف صریح متهم، پرونده تکمیل و برای رسیدگی در اختیار دادسرای جرایم رایانه‌ای قرار گرفت. 

سرهنگ کاظمی، در خاتمه خطاب به شهروندان متذکر شد:  شهروندان و کاربران فضای مجازی، می باید با رعایت حرمت‌های فرهنگ غنی ایرانی - اسلامی در فضای مجازی، امکان بروز جرایم و ناهنجاری را در این فضا کاهش دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها