موج

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک ساختمان دو طبقه قدیمی در منطقه نظام آباد تهران ریزش کرده بود که دقایقی قبل عملیات به پایان رسید و در حال حاضر آتش نشانان در حال بازگشت به ایستگاه‌های خود هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید جلال ملکی،  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت ١٢ و ٢١ دقیقه ظهر امروز (2 تیر)  حادثه آوار در یک خانه قدیمی به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن دو ایستگاه به محل واقع در نظام آباد خیابان لشکر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان با حضور در محل مشاهده کردند که این حادثه در یک منزل قدیمی دو طبقه رخ داده است، گفت: کارگران در حال تخریب این ساختمان بودند که یکباره بخشی از دیواره و سقف‌های داخلی تخریب می‌شود. همزمان با رسیدن نیروها یکی از کارگران خود را از زیر آوار نجات داده اما کارگر دیگری زیر آوار محبوس بود بنابراین آتش نشانان بلافاصله عملیات جست و جو ، آواربرداری و خاکبرداری را آغاز کردند تا بعد از دقایقی آتش نشانان فرد محبوس که کارگر حدودا ٢٧ ساله تابع افغانستان بود را از زیر آوار خارج کردند.

ملکی با بیان اینکه این فرد به عوامل اورژانس تحویل داده شد، اظهارکرد: دقایقی قبل عملیات به پایان رسید و در حال حاضر آتش نشانان در حال بازگشت به ایستگاه‌های خود هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها