جانشین ناجا گفت: امروز هیچ دشمنی جرات حمله کردن به ایران را ندارد و ما قادر هستیم قبل از هر اقدام دشمن آن توطئه را خنثی و نابود کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج ایوب سلیمانی ،  جانشین ناجا صبح امروز (2 تیر) در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی گلستان گفت: دشمن هرچقدر برای آسیب رسانی به این نظام تلاش کرد ناکام بود و خداوند عزت بیشتری را به این نظام عطا کرد.

وی ادامه داد: برجام علاوه بر اینکه دشمنان را به هدفشان نرساند بلکه حوزه نفوذ نظام اسلامی در جامعه بین‌المللی را افزایش داد.

جانشین ناجا تصریح کرد: نظام استکباری تصمیم گرفت با تمام ظرفیت‌ها وارد میدان شود و برجامی که به سند بی‌اعتباری آنها تبدیل شده بود پاره کرده و امروز آمریکا با صراحت حرف از براندازی نظام جمهوری اسلامی زدند و بدبخت‌ها و بی‌آبروهای اخراجی از وطن را همانند منافقان و سلطنت‌طلبان که هیچ عزتی در داخل کشور ندارند را به میدان آوردند.

سلیمانی گفت: حادثه پهباد به آنها نشان داد نیروی مسلح جمهوری اسلامی خیلی قدرتمندتر تصورات آنها است.

وی گفت: برادران ما در پدافند سپاه به این پهباد به تکرار اخطار دادند ولی آنها باور نداشتند که اینها می‌توانند.

هیچ دشمنی جرات حمله کردن به ایران را ندارد

وی گفت: ما تجهیزات و اراده استفاده از آن را داریم و امیدوارم دشمن به اندازه کافی درس گرفته باشد که دیگر نخواهد نیروهای مسلح ایران را محک‌بزند.

جانشین ناجا گفت: امروز هیچ دشمنی جرات حمله کردن به ایران را ندارد و ما قادر هستیم قبل از هر اقدام دشمن آن توطئه را خنثی و نابود کنیم.

سلیمانی بیان کرد: امروز دشمن امید دارد بتواند در جامعه تشنج ایجاد کند و بتواند بین مردم فاصله بیاندازد و شرایطی ایجاد کند که آنها در بیرون از آن استفاده کند.

وی گفت: همه نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی آماده دفاع و حفظ امنیت این کشور هستند.

جانشین ناجا تاکید کرد: امروز خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمن نیروی انتظامی است و همه دست‌اندرکاران نظام شایسته است به این نیروی آماده در خط مقدم کمک کرده و این نیرو را حمایت کنند تا دشمن را در این عرصه هم ناامید کنیم.

بیش از ۸۰ درصد جرائمی که به پلیس فتا ارجاع می‌شود منجر به کشف می‌شود

سلیمانی تاکید کرد: در طی چهار دهه تلاش و مجاهدت و توسعه متناسب با نیازهای جامعه امروز نیروی انتظامی در شرایطی قرار دارد که برای همه عرصه‌ها برنامه، تجهیزات و عزم و اراده برای اجرا دارد.

وی ادامه داد: امروز اگر فضای مجازی و امنیت این فضا دغدغه خانواده‌ها است، پلیس فتا موفق و مسلط بر اوضاع و به شدت در حال توسعه هستیم و بیش از ۸۰ درصد جرائمی که به پلیس فتا ارجاع می‌شود منجر به کشف می‌شود.