معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: از شنبه اول تیر و به مدت یک ماه، ساعت کار ادارات شامل دستگاه‌های اجرایی عضو شورای اداری، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و بانک‌ها از ساعت 6:30 شروع و در ساعت 13:30 دقیقه پایان می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، کوکب موسوی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی در نخستین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت این استان اظهار کرد: با توجه به مصوبه هیات وزیران در راستای مدیریت بار شبکه برق و بهینه‌سازی مصرف انرژی در فصل تابستان، ساعات کار ادارات خراسان رضوی از ابتدای تیرماه سال جاری تغییر خواهد کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی افزود: از شنبه اول تیر و به مدت یک ماه، ساعت کار ادارات شامل دستگاه‌های اجرایی عضو شورای اداری، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و بانک‌ها از ساعت 6:30 شروع و در ساعت 13:30 دقیقه پایان می‌یابد.

وی ادامه داد: براساس این مصوبه، ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 13:30 بوده و این زمان برای روز پنجشنبه، از 6:30 صبح تا 12:30 است.

موسوی تاکید کرد: ساعت کار مراکز درمانی، خدمات امدادی و اورژانس تغییری ندارد و به روال سابق اقدام به ارائه خدمات  می‌کند. 

گفتنی است؛ تابستان سال گذشته نیز در راستای صرفه جویی در مصرف برق ، طبق مصوبه ای به همه شهر هایی که دمای بالاتر از ۴۵ درجه داشتند، اجازه داده شد تا بنا بر تشخیص شرکت های توزیع نیروی برق، ساعت کار ادارات و دستگاه‌های مربوطه تغییر یابد.

گفتنی است؛ در این جلسه درخواست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص واگذاری یک بلوک از مجتمع اداری شهرستان رشتخوار و واگذاری ساختمان مازاد اداره کل صنعت، معدن و تجارت مورد بررسی قرار گرفت.