معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: سالانه حدوداً ۲۶۰ هزار نفر به جمعیت استان افزوده می‌شود و بروز چنین آسیب‌هایی، اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، شکرالله حسن بیگی ،  معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در جمع خبرنگاران نسبت به تکدی گری در پایتخت هشدار داد و افزود: متکدیانی که در تهران به تکدی‌گری می‌پردازند، عموماً از سایر نقاط کشور به پایتخت آمده و اهل تهران نیستند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اضافه کرد: در عین حال سالانه حدوداً ۲۶۰ هزار نفر به جمعیت استان افزوده می‌شود و بروز چنین آسیب‌هایی، اجتناب‌ناپذیر خواهد بود، نکته مهم این است که باید نسبت به رسیدگی مستمر و جدی به این مسائل توجه داشته باشیم.

حسن بیگی گفت: دستگاه‌های اجرایی در هفته مبارزه با مواد مخدر باید نقش راهبری داشته و برگزاری برنامه‌های این مناسبت مهم را به مردم و سمن‌ها بسپارند، دید دولت و حاکمیت نسبت به سمن‌ها، نگاه امنیتی نبوده و از همراهی صمیمانه این سازمان‌های مردم‌نهاد بی‌اندازه مسرور هستیم.

وی افزود: مشارکت صدا و سیما نیز در برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر از امور مهمی است که باید در شبکه‌های پنجم سیما و سایر برنامه‌ها، شاهد انعکاس آئین‌های برگزار شده در این هفته باشیم.