حجت نظری:

عضو شورای شهر تهران گفت: براساس مصوبه شورای شهر کارت بلیت ارائه شده به خبرنگاران باید رایگان و بدون سقف مبلغ باشد. امسال هم قرار است برخلاف مصوبه شورا کارت بلیت اتوبوس خبرنگاران با مبلغ مشخص ارائه شود که تخلف است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت نظری ، عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز شورا (26 خرداد) در تذکری به شهرداری گفت: مصوبه ساماندهی مشاغل سایر توسط شهرداری اجرایی نشده است . در حالی که این طرح پس از ساعت‌ها بررسی در بیست و سوم بهمن سال گذشته به تصویب رسیده بود. 

وی افزود: 4 ماه از تاریخ لازم‌الاجرا بودن این طرح می‌گذرد ولی شهرداری اقدام  خاصی انجام نداده و این تعلل سبب حضور بی‌سروسامان دست‌فروشان از جمله در منطقه چهارراه ولیعصر شده است. 

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری از برخورد احساسی، سلیقه‌ای و کوتاه مدت جلوگیری کند گفت: اجرای این مصوبه نتایج موثری را به همراه دارد. 

نظری در تذکری دیگر به معاونت حمل و نقل شهرداری گفت: براساس مصوبه شورای شهر کارت بلیت ارائه شده به خبرنگاران باید رایگان و بدون سقف مبلغ باشد ولی در تخلف آشکار سال گذشته این میزان 350 هزار تومان بود. 

وی خاطرنشان کرد: امسال هم قرار است برخلاف مصوبه شورا کارت بلیت اتوبوس خبرنگاران با مبلغ مشخص ارائه شود که تخلف است. 

وی همچنین به خبری که از سوی پلیس در خصوص کشف کارت بلیت مترو با اعتباری 47 ساله در یکی از ایستگاه‌های متروی پایتخت  منتشر شده اشاره کرد و گفت: لازم است در این مورد نیز بررسی‌های لازم انجام شده و اگر افرادی توانسته‌اند بلیت مترو را هک کنند، باید بررسی شود که چه باگ‌های امنیتی در این کارت‌ها وجود دارد که امکان جعلی آن را فراهم می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها