محسن هاشمی مدعی شد؛

رییس شورای شهر تهران در واکنش به تذکر حبیب‌زاده در مورد روند بازپس‌گیری املاک شهرداری گفت: گویا یک مجمع تشخیص مصلحت در سازمان املاک شکل گرفته و باید ببینیم این سازمان موازی چه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، افشین حبیب‌زاده ، معاون نظارت شورای شهر تهران در مورد روند بازپس‌گیری املاک شهرداری صبح امروز (26 خرداد) در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه شهردار تهران در ارائه گزارشی درباره بازپس‌گیری املاک از افراد مختلف تأخیر داشته، اظهار کرد: در ۲۳ مهر ماه سال ۹۶ در راستای افزایش اعتمادعمومی و شفافیت در واگذاری املاک مصوبه‌ای تحت‌عنوان الزام شهرداری به ساماندهی حق بهره‌برداری املاک و اراضی خود به افراد منقول و غیرمنقول داشته‌ایم که قرار بود سه‌ماهه این گزارش ارائه شود اما نشد.

وی با بیان اینکه متأسفانه اخباری که از سازمان املاک دریافت کرده‌ایم، خوب نیست، گفت: متأسفانه در مکاتبه با اشخاص به شدت مصلحت‌اندیشی می‌شود و حتی در مورد احکام قضائی که برای تخلیه گرفته شده نیز مصلحت‌اندیشی صورت می گیرد و متأسفانه دیده شده در برخی موارد که افراد برای بازپس‌گیری حاضر می‌شوند با تماس تلفنی برگردانده می‌شود.

حبیب‌زاده با بیان اینکه بیش از یک سال از این مصوبه می‌گذرد و این مصلحت‌اندیشی‌ها جای سوال دارد، گفت: اگر این روند در سازمان املاک ادامه یابد، نباید منتظر بازپس‌گیری املاک بمانیم.

محسن هاشمی در واکنش به این تذکر گفت: گویا یک مجمع تشخیص مصلحت در سازمان املاک شکل گرفته و باید ببینیم این سازمان موازی چه می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها