عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: برابر قانون تصدی بیش از یک شغل در سازمان‌ها از جمله شهرداری تهران ممنوع بوده، اما متاسفانه به رغم صراحت قانونی تعدادی انگشت‌شمار دارای دو پست سازمانی در شهرداری هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت نظری ،  عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران   صبح امروز (21 خرداد) در تذکر پیش از دستور خود با انتقاد به دو شغله بودن برخی مدیران در شهرداری تهران اظهار کرد: برابر قانون تصدی بیش از یک شغل در سازمان‌ها از جمله شهرداری تهران ممنوع بوده، اما متاسفانه به رغم صراحت قانونی تعدادی انگشت‌شمار دارای دو پست سازمانی در شهرداری هستند.

وی با طرح این سوال که مگر از میان جوانان افراد متخصص و متعهد پیدا نمی‌شدند که افرادی بیش از یک شغل دارند، اظهار کرد: به معاون منابع انسانی اخطار می‌دهم که هرچه زودتر این دو شغله‌ها را تعیین تکلیف کند در غیر این صورت اسامی آنها منتشر می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این‌که روز گذشته از تابلوی گذر صنایع دستی رونمایی شد، ادامه داد: از مسئولان شهری و گردشگری می‌خواهم که تنها به رونمایی از یک تابلو بسنده نکنند و از آثار هنرمندان که در ازدحام شلوغی تهران گمشده‌اند، حمایت کنند.

وی با بیان این‌که می‌توان با همکاری سازمان زیباسازی نسبت به معرفی و اکران المان‌های صنایع دستی اقدام کرد، اظهار کرد: با اقدام روز گذشته یعنی رونمایی از گذر صنایع دستی در خیابان نجات‌اللهی به نظر می‌رسد زیرساخت‌ها برای انجام اقدامات بعدی همچون پیاده‌راه سازی فراهم شده است.