دختر کلاس ششم برای زندگی آزادانه از خانه فرار کرد و در یک خانه مجردی همراه 3 پسر نوجوان دستگیر شد.

جوهری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج در خصوص فرار دختر 12 ساله از خانه گفت: روز چهارشنبه 8 اسفند ماه سال جاری دختر 12 ساله که کلاس ششم است برای رفتن به مدرسه از خانه‌شان در شهرک دریا خارج شد و خانواده‌اش هرچه منتظر ماندند خبری از دخترشان نشد.

وی افزود: خانواده نگران به مدرسه دخترشان رفتند که متوجه شدند دخترشان از صبح به مدرسه نرفته و هیچ یک از همکلاسی‌هایش او را از صبح ندیده‌اند.

جوهری ادامه داد: بدین ترتیب تیمی از ماموران برای پیدا کردن دختر 12 ساله وارد عمل شدند و ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان تحقیقات میدانی خود را آغاز کردند و در گام نخست مشخص شد که دختر نوجوان آخرین بار همراه یک پسر نوجوان در پارک نزدیک مدرسه دیده شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز گفت: کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات ردیابی‌های پلیسی را کلید زدند و با اقدامات فنی و پلیسی توانستند مخفیگاه پسر نوجوان را ردیابی کنند.

وی اظهار کرد: بدین ترتیب کارآگاهان در عملیاتی غافلگیرانه پای در خانه مجردی پسر نوجوان گذاشتند و دختر 12 ساله را همراه 3 پسر نوجوان دستگیر کنند که در بازرسی از خانه مجردی مشروبات الکلی نیز به دست آمد.

جوهری گفت:  دختر نوجوان به ماموران گفته است بخاطر اینکه آزادانه زندگی کنم از خانه فرار کردم و چون از چندی قبل با پسر نوجوان آشنا شدم و چون می‌خواستم آزادانه با پسران در ارتباط باشم تصمیم به فرار گرفتم.

بنا به این گزارش، 3 پسر و دختر نوجوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضایی قرار گرفته‌اند.