سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی در انبار نگهداری ابزار و یراق در شرق تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران، با اشاره به خبر آتش سوزی در خیابان هنگام گفت: ساعت 9 و 17 دقیقه صبح امروز یک فقره آتش‌سوزی در انباری در خیابان هنگام به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی گزارش شد.

وی گفت: به محض اطلاع از طریق تماسهای شهروندان ماموران سازمان آتش نشانی در قالب 4 ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

ملکی ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک مغازه بزرگ ابزار و یراق آلات بود که در طبقه بالای آن انباری به وسعت حدود 500 مترمربع به صورت مسقف وجود داشت که اقلام و اجناس مرتبط با صنف ابزار و یراق در آن نگهداری می‌شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: در طبقه بالا آتش‌سوزی رخ داده بود و دود بسیار غلیظی از پنجره ها به بیرون متصاعد میشد و حاکی از آن بود که تمام بخش انبار بالایی شعله ور شده است.

وی ادامه داد: از آنجا که در کنار این انبار و در مجاورت آن انبار های دیگری وجود داشت و یک ساختمان مسکونی هم در پشت این محل وجود داشت اولین اقدام آتش نشانان این بود که از سرایت آتش به سایر ساختمان ها جلوگیری کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: پس از آنکه امکان سرایت آتش به ساختمان‌های مجاور از بین رفت تلاش آب برای خاموش کردن آتش ادامه یافت که در حال حاضر با عملیات به موقع آتش‌نشانان از گسترش آتش جلوگیری شده و در حال لکه‌گیری و ایمن‌سازی منطقه هستند.

ملکی گفت: خوشبختانه این حادثه هیچگونه مجروحی نداشت.