موج
کدخبر : ۲۸۱۵۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-281575

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده های پارک جنگلی آمل تا تونل شماره یک و از کهرود تا پلیس راه لاریجان ترافیک سنگین را شاهد هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ، درباره وضعیت ترافیکی معابر و جاده‌های کشور در صبح 17 خرداد اظهار کرد: در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده های پارک جنگلی آمل تا تونل شماره یک و از کهرود تا پلیس راه لاریجان ترافیک سنگین را شاهد هستیم.

وی افزود: در همین مسیر حد فاصل محدوده های لاریجان، شنگلده، گزنک، آب اسک، سه راهی لاسم و منظریه ترافیک نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده های مرزن آباد، دزبن، هزارچم،‌ پیچ سرهنگ، تونل های شماره 7 و 5 ترافیک سنگین و در طول این محور نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی خاطرنشان کرد: در شمال به جنوب محور قزوین رشت محدوده های سه راهی سنگر و پل رودبار ترافیک سنگین و در محدوده های منجیل و لوشان نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان است.

وی ادامه داد: این در حالی است که در شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده های ورودی شهرهای زیرآب سوادکوه و تونل شیرگاه ترافیک نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها