فرمانده نیروی انتظامی گفت: قطعا پیروزی برای آزادی‌خواهان و مسلمانان است و دشمن باید بداند که با این اراده مردم شکست خواهد خورد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با حضور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: مردم با توجه به فرمان حضرت امام و مقام معظم رهبری در روز قدس و این مراسم پرشکوه شرکت کردند و از همان لحظات اولیه مردم در سراسر کشور اشتیاق و اراده وصف ناشدنی در این مراسم حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: روز قدس روز پیروزی مسلمانان بر کفار و روز غلبه آزادیخواهان بر مستکبران است و روز نابودی اسرائیل کودک کش است.

وی در ادامه افزود: مردم دنیا ببینند نابودی دولت غاصب اسرائیل را و امیدواریم مردم عزیز  نماز عید فطر را در مسجد قدس برپا کنند.

سردار اشتری با بیان اینکه وضعیت در سراسر کشور خوب است گفت: با گزارشی که از همکاران گرفته این مردم با یک نظم خاص حضور چشمگیری را در مراسم راهپیمایی دارند و مشکل خاصی تا این لحظه نداشته‌ایم .

رییس پلیس کشور با اشاره به اینکه جمعیت در حال افزایش پیدا کردن است ابراز امیدواری کرد: این حرکت مردم در ماه مبارک رمضان با زبان روزه ذخیره ای برای آخرت آنها باشد.

فرماندهی ناجا افزود: قطعا پیروزی برای آزادی‌خواهان و مسلمانان است و دشمن باید بداند که با این اراده مردم شکست خواهد خورد. تمام مردم آزادیخواه حامی مردم مستضعف و آزادیخواه دنیا هستند، استکبار هم این روزهای آخرش است و نابود خواهد شد. مطمئن هستیم مردم آزادیخواه و مردم مسلمان بر اسرائیل و آمریکا پیروز خواهند شد و این موضوع را در تاریخ دیده ایم، به فرموده مقام معظم رهبری زمان عمر اسرائیل کوتاه خواهد بود.