رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی ،  رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران گفت: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی تصریح کرد: معمولا در روزهای چهارشنبه شاهد بروز ترافیک در محورهای مازندران هستیم که در هفته جاری البته به‌صورت سنگین نخواهد بود ولی ترافیک خواهیم داشت.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به آغاز محدودیتهای ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیوت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

قدمی یادآور شد: همچنین موضوع مهم اینکه تصادفات موتورسیکلت در محورهای مازندران افزایش یافته که لازم است در این زمینه وسائل ایمنی رعایت شود.

وی در پایان گفت: بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کیاسر در صورت بروز ترافیک اعمال می‌شود که البته به‌صورت مقطعی بوده و زمان دقیق آن مشخص نیست.