مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد و گفت: روز قدس روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و روز منکوب کردن تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری موج، مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است:

فلسفه و محتوای روز جهانی قدس در بستر رمضان المبارک که موسم تمرین صبر و استقامت است، نویدبخش نصرت الهی است که آیاتِ محکماتِ قرآن مجید، آن را محصول پایداری، مقاومت و نهراسیدن از دشمن معرفی می‌نماید. سنت الهی، پیروزی ایمان و حق است و حق مداران و مجاهدان صبور و خداخواه، تحقق "وَ لَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه" و نیز "انَّ اللّه مَعَ الصَّابرِینَ" را یقیناً به نظاره می‌نشینند. با وجود گذشت سال‌ها از توطئه فرامنطقه‌ای اشغال کامل فلسطین و آوارگی یک ملت مظلوم به یمن تدبیر امام خمینی (ره) در تعیین روز جهانی قدس، همچنین استقامت، مبارزه و انتفاضه‌های مردم فلسطین همراه با حمایت‌های معنوی، سیاسی و اجتماعی ملت‌های آزاده دنیا، رژیم اشغالگر قدس تاکنون روی آرامش را به خود ندیده است و امروز صهیونیست‌های زمین‌گیر با سدّ عظیم مقاومت بر سر راه دست‌اندازی هابشان به سایر سرزمین‌های منطقه مواجه هستند. روز قدس، روز امید و اتحاد مسلمانان بیدار در سایه مقاومت و روز انذار غافلان و ساده‌لوحان و منحرفان از سراب مرگ‌آور سازش است.

روز قدس روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و روز منکوب کردن تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی است؛ آری! این یادگار بزرگ امام راحل (ره) است که نور امید را در دل‌های مستضعفان روشن می‌کند و لرزه بر اندام مستکبران می‌اندازد. خیزش دوباره ملت‌ها در این روز، آن هم در شرایطی که دامان ناپاک آمریکا و اسرائیل غاصب به ننگی دیگر آلوده شده و با خیانت برخی سران مرتجع عرب طرح توطئه معامله قرن را که شامل انضمام کامل قدس به رژیم صهیونیستی و نابودی کامل حق بازگشت آوارگان فلسطینی به کشورشان و انضمام شهرک‌های موجود در کرانه باختری را به این رژیم شامل می‌شود، در سردارند. این جنایتی است که ننگ آن دامان همه کسانی را که با آن همکاری و از آن حمایت می‌کنند، می‌گیرد و عواقبی بس رعب‌انگیز برای جبهه باطل در بطن خود دارد و آتش خشم فلسطینیان و همه مسلمانان جهان را بیش از پیش شعله‌ور خواهد کرد.

امسال نیز مردم مؤمن و روزه‌دار ایران در روز حیات اسلام در سراسر کشور، هم صدا با مسلمانان و آزادگان عالم حمایت خود را از آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف اعلام خواهند کرد. مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه آحاد بسیجیان و ایثارگران بنیاد همگام با مردم ایران، ضمن گرامیداشت یاد شهدای فلسطین و مقاومت اعلام می‌دارد که روز جمعه ۱۰ خرداد با صلابت در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و به پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین و مقاومت اسلامی فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر خواهند داد.