عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در این باره گفت: به نظر می‌رسد شهرداری در اجرای طرح‌ها کاملا سلیقه‌ای و با اولویت بندی شخصی عمل می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت نظری ،  عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (سه‌شنبه 7 خرداد) در ابتدای جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری پیش از دستور خود با بیان این که در آذر ماه 97 طرح الزام شهرداری به لایحه افزایش انتصاب جوانان در شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسید، گفت: در آذر ماه همان سال طرح تصویب شده برای اجرا به شهرداری تهران ارسال شد و آنها موظف شدند ظرف مدت یک ماه لایحه‌ای را به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم کنند، اما این اتفاق رخ نداد.

وی با اشاره به این که با این که بارها مکاتباتی با شهرداری داشتیم، اما هنوز در این زمینه  به نتیجه‌ خاصی نرسیده‌ایم، خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد شهرداری در اجرای طرح‌ها کاملا سلیقه‌ای و با اولویت بندی شخصی عمل می‌کند.

این عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در پایان سخنان خود با بیان این که شهرداری به مصوبات شورای اسلامی شهر تهران توجه کافی ندارد، در این رابطه توضیح داد: اراده‌ای برای اجرای این مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در شهرداری دیده نمی‌شود.