رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت‌: استقلال و اقتدار ایران در گرو رفاه و تامین معیشت مردم است و رضایت عمومی بدون حراست از حقوق و منافع ملی کشور محقق نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی ،  رییس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (سه‌شنبه 7 خرداد) در ابتدای جلسه شورای اسلامی شهر تهران  با اشاره به لیالی قدر، اظهار کرد: شب قدر در اسلام معنوی‌ترین لحظات انسان است و به تعبیر قرآن شب قدر از هزار ماه برتر است.

وی با بیان این که  شب قدر در تعیین جایگاه و سرنوشت انسان موثر است، در این رابطه خاطر نشان کرد: امشب بهترین زمان برای تفکر در مفهوم "قدر" و رعایت ، اندازه و اعتدال در زندگی است که در شرایط وضعیت فعلی کشور و در وضعیت دشواری به سر می بریم و مردم با تنگناهای شدید اقتصادی مواجه هستند، شب "قدر" مسئولان باید در خدمت صحیح به مردم و جلوگیری از پایمال شدن حقوق عمومی باشد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه ایران امروز نیازمند شناخت "قدر" و فراهم کردن بستر برای تعیین مقدرات خوب برای آینده کشور است، گفت‌: استقلال و اقتدار ایران در گرو رفاه و تامین معیشت مردم است و رضایت عمومی بدون حراست از حقوق و منافع ملی کشور محقق نمی‌شود و این‌ در حالیست که جریانات افراطی و تفریطی می‌خواهند با فداکردن و عدم رعایت حق و قدر برخی از اصول اهداف خود را محقق کنند که این مصداق تندروی و خروج از اعتدال و عقلانیت است.

هاشمی در پایان  با اشاره به سنت حسنه "حلالیت گرفتن"، خاطر نشان کرد: از همه شهروندان تهرانی بابت قصور و تقصیر در خدمت طلب بخشایش کرده و امیدوارم که خداوند در این شب قدر سرنوشت بهتری را برایمان رقم بزند.