سرهنگ سلیمانی گفت: در حال حاضر تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و خودروها بدون مشکل از این محور عبور می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران  درباره  وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، گفت: در حال حاضر تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و خودروها بدون مشکل از این محور عبور می‌کنند.

وی گفت: علی‌رغم اعلام قبلی که مقرر بود محور هراز از ساعت ۱۹ امروز به‌سوی تهران یک‌طرفه شود، این محور با توجه به تمهیداتی اندیشیده شده یک‌طرفه نخواهد شد.

جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه، نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و خوشبختانه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است.

سلیمانی ادامه داد: آمدوشد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان است و مشکلی در خصوص عبور و مرور وسایل نقلیه از این محورها وجود ندارد.

وی اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به زمان اذان، بار ترافیکی در شهرهای عبوری محورهای شرق استان افزوده خواهد شد، و کندی عبور و مرور در شهرهای بومهن، رودهن، آزادراه تهران ـ پردیس و گیلاوند طی ساعات آینده وجود خواهد داشت.

جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: هم‌وطنان مدیریت زمان سفر را مدنظر قرار داده و قبل از شروع سفر اطلاعات جاده‌ها را از طریق مراجع رسمی کشور جویا شده و سپس مسافرت خود را آغاز کنند تا به ساعات پیک ترافیک برخورد نکنند.

سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: هم‌وطنان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز، سفری ایمن برای خود و دیگر هم‌وطنانمان رقم بزنند.