رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌ ترافیک در جاده مخصوص کرج ـ تهران نیمه سنگین و در محور ساوه ـ تهران در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در 31 اردیبهشت گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین ـ کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و آزادراه کرج ـ تهران محدوده پل کلاک تا گرمدره، سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌ ترافیک در جاده مخصوص کرج ـ تهران نیمه سنگین و در محور ساوه ـ تهران در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است.

وی به مه‌گرفتگی در محورهای فیروزکوه و کرج ـ چالوس پرداخت و گفت: در برخی از محورهای استان مازندران بارش پراکنده باران جریان دارد.

این مقام ارشد راهور ناجا به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران طی امشب و فردا در محورهای استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی اشاره و خاطرنشان کرد: لازم است رانندگانی که قصد تردد از محورهای استان‌های فوق را دارند بارش شدید باران را مدنظر قرار داده و با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین و مقررات رانندگی کنند.

سرهنگ رحمانی گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.