معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران گفت: برای مددجویان سالمند ، بیمار و کسانی که به دلیل بعد مسافت نمی توانند در ضیافت افطاری شرکت کنند مبلغ 100 الی 150 هزار تومان مساعدت می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، جواد صفاری ،  معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه تلاش می‌شود تا مددجویان تحت حمایت حداقل یک وعده از سفره‌های اطعام و افطار، سبد ارزاق و غذای گرم در ماه رمضان بهره مند شوند، اظهار کرد: برای مددجویان سالمند ، بیمار و کسانی که به دلیل بعد مسافت نمی توانند در ضیافت افطاری شرکت کنند مبلغ 100 الی 150 هزار تومان مساعدت می شود.

وی ادامه داد: دفاتر کمیته امداد استان تهران با برنامه ریزی و بر اساس نیاز خانوارهای تحت حمایت اقدام به پهن کردن سفره های افطاری یا توزیع سبد ارزاق و غذای گرم در ماه مبارک رمضان می کنند که خانوارها از یکی از این خدمات بهره مند می شوند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با تاکید بر اینکه اکرام و اطعام ایتام به عنوان یکی از فضائل اخلاقی مورد توجه و تأکید قرآن کریم و روایات اسلامی است، اضافه کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان و رفع مشکلات آنها است.

صفاری ضمن تقدیر و تشکر از خیران و نیکوکاران به دلیل همراهی و همیاری کمیته امداد استان تهران در خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان ابراز امیدواری کرد: با کمک و مشارکت نیکوکاران و خیران بتوانیم خدمات مطلوب تری به خانوارهای نیازمند ارائه دهیم.

وی با اشاره به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان تهران یادآور شد: هم اکنون ۷۰ هزار و ۷۱۳ خانوار شامل ۱۳۰ هزار نفر در استان تهران از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند.