موج
کدخبر : ۲۷۸۴۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278467

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ همان روز از آب‌اسک به سمت تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر به‌صورت عادی و روان است و از لحاظ جوی نیز مشکل خاصی نداریم.

وی افزود: مطابق معمول چهارشنبه‌ها شاهد افزایش حجم ورودی در محورهای شمال هستیم به همین دلیل بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد ماشین‌های سنگین ظهر امروز از محور هراز، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ همان روز از آب‌اسک به سمت تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت شمال بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: هفته گذشته شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و در برخی مقاطع پرحجم خودروها در محورهای مازندران بودیم که لازم است رانندگان به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس در این زمینه توجه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها