رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: زن جیب بر حرفه ای سابقه دار 62 ساله که چندی پیش از زندان آزاد شده بود و اقدام به جیب بری در مترو می کرد توسط مأموران پلیس دستگیر شد و تاکنون به 50 فقره جیب بری در مترو اعتراف کرده است و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ محمد نادربیگی ، رئیس پلیس آگاهی استان البرز  درباره این خبر اظهار کرد: زن جیب بر حرفه ای سابقه دار 62 ساله که چندی پیش از زندان آزاد شده بود و اقدام به جیب بری در مترو می کرد توسط مأموران پلیس دستگیر شد و تاکنون به 50 فقره جیب بری در مترو اعتراف کرده است و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد: در پی افزایش سرقت خودروی نیسان در برخی مناطق شهرستان کرج موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تحقیقات بیشتر پلیس اعضای سه نفر این باند که سابقه دار نیز بودند شناسایی و دستگیر شدند و در اعترافات خود به سرقت پنج دستگاه خودروی نیسان و 90 فقره تجهیزات داخل خودرو اعتراف کردند؛ تاکنون سه دستگاه خودروی سرقتی نیز در این خصوص کشف شده است.

سرهنگ نادربیگی همچنین خاطرنشان کرد: در پی افزایش سرقت منازل در مناطق جنوب شهرستان کرج پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و اعضای یک باند چهار نفره سارق که یکی از آن ها متواری شده بود در شمال کشور دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: تاکنون 9 نفر بالباخته در این پرونده شناسایی شده اند و ارزش ریالی اموال مسروقه نیز تاکنون هفت میلیارد ریال برآورد شده است.

وی در ادامه سخنان خود مطرح کرد: روز گذشته نیز سه نفر از اعضای باند سرقت منازل با 60 فقره سرقت در مناطق مختلف شهرستان کرج که با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید اقدام به سرقت می کردند دستگیر شدند و تاکنون 32 مالباخته در این زمینه شناسایی شده اند.