فرمانده کل ناجا گفت: دانشگاه علوم انتظامی امین باید مرکزی برای تحول در نیروی انتظامی باشد و کمک کند تا پلیس به تراز انقلاب اسلامی برسد که مطالبه مهم رهبری است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری در گردهمایی تجلیل از مقام معلم، با تبریک روز معلم به پرسنل دانشگاه علوم انتظامی امین، گفت: دانشگاه امین باید مرکزی برای تحول در نیروی انتظامی باشد. همانطور که سال گذشته هم من این مطلب را عرض کردم باید منشا تحول در دانشگاه علوم انتظامی امین صورت بگیرد.

وی بابیان اینکه مجموعه دانشگاه امین می‌تواند نقش موثری داشته باشد،تصریح کرد: تحولی که مدنظر ماست،باید منتهی شود به تحقق پلیس تراز انقلاب اسلامی

 وی در ادامه اضافه کرد: مقام معظم رهبری در شرفیابی هفته گذشته که خدمت شان رسیدیم، به وظیفه نیروی انتظامی اشاره کردند.بنابراین ما اگر بخواهیم هدف گذاری کنیم،باید با هدف فرمانده کل قوا کارهایمان را پیش ببریم و برای رسیدن به پلیس تراز انقلاب اسلامی باید کارهای عملیاتی انجام شود.

سردار اشتری در ادامه اذعان کرد: البته در تمام مراکز مهم ناجا روی مقوله پلیس تراز انقلاب کار میشود و ما  میخواهیم به یک جمع بندی برسیم و بدانیم که سهم هر بخش ناجا چقدر است تا انشالله در اسرع وقت مقوله ارتقا و رسیدن پلیس به آن تراز را آغاز کنیم.

وی با تاکید بر حساسیت جذب نیرو عنوان کرد:مراحل جذب نیرو در ناجا برای ما بسیار مهم است.من سال گذشته گفتم که بجای عضوگیری باید عضویابی شود و با حساسیت بیشتری متقاضیان ورود به ناجا انتخاب شوند.چرا که جذب نیروگام اول ما خواهد بود.