عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در پارک پردیسان ۳۵۰ گونه گیاهی شناسایی شده است که اخیرا مطلع شدیم برخی از عوامل فضای سبز شهرداری اقدام به از بین بردن گونه‌های گیاهی کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران در صد و سی و نهمین جلسه شورا در تذکر پیش از دستور، اظهار کرد: موضوع قانون مالیات بر ارزش افزوده مهم است و از رئیس شورای شهر می‌خواهم تا از این موضوع و حقوق شوراها نیز دفاع کند.

وی گفت: ما روز معلم و کارگر را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم شرایط معلمان و کارگران کشورمان بهتر شود و دیگر به یک تبریک خشک و بی روح بسنده نشود.

نظری به حلول ماه رمضان اشاره کرد و گفت: از چند روز قبل از حلول ماه رمضان در کشورهای اسلامی شهرها  از المان‌های مرتبط با ماه رمضان پر می شود و فضا حال و هوای ماه رمضان می‌گیرد؛ در حالی که در تهران از این موضوع غفلت شده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سازمان زیباسازی شهرداری تهران می‌خواهیم به این موضوع توجه کنند.

وی افزود: در ماه رمضان زیست شبانه را شاهدیم و امیدواریم با پایان ماه رمضان هم با همکاری استانداری و پلیس این زیست شبانه ادامه پیدا کند.

نظری در خصوص پوشش گیاهی تهران گفت: پارک پردیسان در آغاز مدیریت شورای پنجم به شهرداری تهران واگذار شد اما گویا شهرداری  هنوز اقدام خوبی در این محل نکرده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در این پارک ۳۵۰ گونه گیاهی شناسایی شده است که اخیرا مطلع شدیم برخی از عوامل فضای سبز شهرداری اقدام به از بین بردن گونه‌های گیاهی کرده است.

وی ادامه داد: مجموعه پیمانکار باید نسبت به افزایش روشنایی و بهبود وضعیت سرویس‌های بهداشتی و بهبود کف پوش‌ها در این مرکز اقدام کند.