نائب رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه در کل کشور ۴۴ خانه امید برای بازنشستگان ساخته شده است، گفت: خانه امید مکانی تفریحی و ورزشی برای بازنشستگان بوده که در استان‌های مختلف ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد مهدی انتشاری، نائب رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری  امروز (۱۴ اردیبهشت) ‌در آیین افتتاح کانون بازنشستگان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان که با حضور مسئولین استانی در مجموعه ورزشی ملک نیا سنندج برگزار شد، گفت: برای اولین بار در کشور اداره کل ورزش و جوانان، اقدام به ساخت مکانی ورزشی برای بازنشستگان کرده است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد کانون بازنشستگان توسط اداره کل ورزش و جوانان کاری بسیار ارزشمند است، افزود: باید بیش از گذشته به بازنشستگان توجه شود و از تجربیات آنها استفاده کرد.

نائب رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشور، با اشاره به اینکه در کل کشور ۴۴ خانه امید برای بازنشستگان ساخته شده است، تصریح کرد: خانه امید مکانی تفریحی و ورزشی برای بازنشستگان بوده که در استان‌های مختلف ایجاد شده است.

انتشاری در ادامه خاطرنشان کرد: این خانه موجب دلگرمی بازنشستگان و همچنین جوانان خواهد شد، در این راستا در صدد هستیم که بتوانیم در شهرستان سنندج خانه امید فضای ورزشی تفریحی را تاسیس کنیم.