مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز (۹ اردیبهشت) در بخش‌هایی از کرمان و سیستان و بلوچستان و شرق استان هرمزگان وزش باد شدید پیش بینی می‌شود همچنین امروز و فردا شرق خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، احد وظیفه، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت آب و هوای 3 روز آینده کشور گفت: امروز (۹ اردیبهشت) در برخی از مناطق شمال شرق و در بعد از ظهر و اوایل شب در برخی از مناطق شمال غرب بارش پراکنده باران و گاهی رعد و برق و وزش باد و فردا (۱۰ اردیبهشت) این شرایط جوی در غرب دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وی پس فردا (۱۱ اردیبهشت) در غالب مناطق کشور جوی پایدار خواهد بود.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: امروز (۹ اردیبهشت) در بخش‌هایی از کرمان و سیستان و بلوچستان و شرق استان هرمزگان وزش باد شدید پیش بینی می‌شود همچنین امروز و فردا شرق خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود.

وظیفه در مورد وضعیت آب و هوای تهران طی دو روز آینده گفت: فردا (۱۰ اردیبهشت) آسمان تهران نیمه ابری، به‌تدریج همراه با کاهش ابر و گاهی وزش باد خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز به ۲۳ و ۱۶ درجه سانتیگراد می‌رسد. همچنین پس فردا (۱۱ اردیبهشت) آسمان پایتخت صاف تا نیمه ابری با بیشترین و کمترین دمای ۲۵ و ۱۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.