قائم مقام امور کلان شهر کمیته امداد استان تهران گفت: مردم خیر و نیکوکار استان تهران با استفاده از تلفن ثابت و شماره گیری۷۳۵۵ در سال گذشته ۱۲۷ میلیارد ریال برای امور نیازمندان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید ابوالفضل پرپنچی،  قائم مقام امور کلان شهر کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی در سرعت بخشی به امور فقرا  تاثیر گذار است، گفت: مردم خیر و نیکوکار استان تهران با استفاده از تلفن ثابت و شماره گیری۷۳۵۵ در سال گذشته ۱۲۷ میلیارد ریال برای امور نیازمندان کمک کردند.

وی با تأکید بر اینکه مردم نوع دوست و خیر می توانند در روش های نوین نوع مصرف کمک خود را مشخص کنند، بیان کرد: با جایگزین شدن روش‌های الکترونیکی و نوین کمک به نیازمندان ، خیران می‌توانند از طریق گوشی‌های تلفن همراه، تلفن ثابت،  اپلیکیشن ها و خودپرداز بانک‌ها کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

قائم مقام  امور کلان شهر کمیته استان تهران به تشریح شماره تلفن ۷۳۵۵ پرداخت و افزود: خیران برای کمک به نیازمندان می توانند از طریق تلفن ثابت و با شماره گیری ۷۳۵۵کمک های خود را برای نیازمندان اختصاص بدهند که در این روش نوع کمک نیز مشخص شده است.

پرپنچی یادآور شد: در سال گذشته ۱۴۷ هزار و ۵۶۸ نفر از مردم نیک اندیش استان تهران از طریق شماره تلفن ثابت ۷۳۵۵ کمک های خود را برای امور نیازمندان اختصاص داده اند.

وی با بیان اینکه علاوه بر تلفن ثابت ۷۳۵۵ روش های نوین و الکترونیکی دیگری برای کمک به نیازمندان وجود دارد، گفت: با شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۱*۸۸۷۷*  و همچنین اپلیکیشن سنا ( سامانه نیکوکاری امداد ) با ارسال عدد ۲۰ به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹و دریافت لینک دانلود نرم افزار اقدام به دانلود و نصب نرم افزار اندرویدی بر روی دستگاه تلفن همراه می توانند کمک‌های خود را برای امور نیازمندان واریز کنند.