رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز در محورهای مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی، رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: در حال حاضر تردد عادی و روان در تمامی محورهای مازندران برقرار است و از لحاظ جوی نیز آسمان نیمه‌ابری است.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز در محورهای مازندران، افزود: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت نیز کماکان از محور کندوان ممنوع است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز چهارشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلی از ساعت 17 تا 24 همان روز از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

هاشمی اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 30 فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

وی بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز یک‌شنبه نخستین روز اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17  تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های  مازندران با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی‌ها همچنان از محور هراز ممنوع است، گفت: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه، 6 تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه، 12 تا 24 روز شنبه و 6 تا 24 روز یک‌شنبه یکم اردیبهشت ماه امسال ممنوع است.

هاشمی ادامه داد : همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز یک‌شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی تصریح کرد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت 12 تا 24 امروز از مسیر جنوب به شمال و همچنین از ساعت هشت تا 24 روز یک‌شنبه هفته آینده از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع خواهد بود.

 باتوجه به اعلام پلیس راه مازندران اعمال محدودیت‌های ترافیکی براساس وضعیت ترافیکی محورها خواهد بود که بر این اساس اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کندوان با تاخیر اجرا می‌شود.